magazynier - operator wózka widłowego in czeladź

job type
praca tymczasowa

location
czeladź, śląskie
job category
magazyn
reference number
48147

job description

UWAGA! Mamy 10 wolnych miejsc pracy!

Jeśli zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i dogodnej lokalizacji, a dodatkowo

chcesz zdobywać nowe umiejętności i uczestniczyć w szkoleniach wewnętrznych - APLIKUJ! mamy pracę dla Ciebie!

Nasz klient wiodący producent opakowań dla gastronomii z siedzibą w Czeladzi, poszukuje nowych pracowników!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • realna możliwość rozwoju na wyspecjalizowanych wózkach widłowych
  • atrakcyjną stawkę godzinową + premie!
  • możliwość przejścia pod firmę już po 4 miesiącach
  • pakiet RandstadPlus (dodatkowa opieka medyczna lub karta sportowa)

zadania

  • obsługa wózka widłowego wysokiego i niskiego składowania
  • kompletacja towaru
  • bieżąca obsługa magazynu
  • rozładunek i załadunek

responsibilities

  • uprawnień na wózki widłowe - WYMAGANE!
  • badania SANEPID - możliwość wyrobienia w trakcie
  • doświadczenia w obsłudze wózków widłowych