magazynier, operator wózka widłowego in kozietuły nowe

job type
praca tymczasowa

location
kozietuły nowe, mazowieckie
job category
magazyn
reference number
51607

Masz doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia na wózki widłowe? Chcesz pracować w rozwijającej się firmie? Ta oferta jest idealna dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w rzetelnej firmie, ceniącej pracowników.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • benefity Randstad Plus (zniżki na zakupy, karta sportowa, pakiet medyczny)

zadania

  • obsługa wózka jezdniowego z napędem silnikowym
  • dowóz komponentów i opakowań niezbędnych do produkcji soków
  • wywóz gotowych produktów do magazynu
  • dowóz palet z towarem na rampy załadowcze

responsibilities

  • minimum półroczne doświadczenie w pracy na magazynie
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady i 3 zmiany)
  • aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • dokładność, umiejętność dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjność