magazynier - operator wózka widłowego in prudnik

job type
praca stała

location
prudnik, opolskie
job category
magazyn
job type
praca stała
reference number
52279

Lubisz pracę na wózku widłowym? Szukasz pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16? Świetnie! Szukamy właśnie Ciebie. Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 8-16
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy) na okres próbny 2-6 tyg - docelowo umowa pracę bezpośrednio w zakładzie
  • przyjazną, rodzinną atmosferę w pracy

zadania

  • załadunek, rozładunek towaru z samochodu dostawczego przy pomocy wózka widłowego
  • dostarczenie surowców do stanowisk produkcyjnych przy pomocy wózka widłowego lub paleciaka
  • dodatkowe prace magazynowe

responsibilities

  • uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym
  • zaangażowania
  • chęć nawiązania długotrwałej współpracy

Wyślij już dziś do nas swoje CV!