magazynier z uprawnieniami na suwnicę in gliwice

job type
praca tymczasowa

location
gliwice, śląskie
job category
magazyn
reference number
50449

Chcesz zmienić pracę? To świetnie, ponieważ mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

Co jest wymagane?

Wystarczy, że posiadasz uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu "0" i wózka widłowego.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • ciekawe benefity (karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • możliwość przejścia w struktury firmy

zadania

  • obsługa suwnicy z poziomu zerowego
  • prace magazynowe
  • obsługa wózka widłowego
  • kompletacja towaru
  • dbanie o porządek na magazynie

responsibilities

  • uprawnień do obsługi suwnicy z poziomu zerowego
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • chęci oraz dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • doświadczenia w pracy w obsłudze suwnicy lub wózka widłowego
  • zaangażowania w wykonywaną pracę