magazynier z uprawnieniami - praca na 2 zmiany in błonie

job type
praca tymczasowa

location
błonie, mazowieckie
job category
magazyn
reference number
52339

Chciałbyś zdobyć większe doświadczenie jako pracownik magazynowy?

Zależy Ci, aby atmosfera w pracy była przyjazna, a współpracownicy koleżeńscy?

Szukasz pracy na 2 zmiany, z wolnymi weekendami?

Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco to nasza oferta może Cię zainteresować.

oferujemy

  • umowę o pracę (ZUS, urlop, itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na cały etat
  • pracę w systemie zmianowym - 2 zmiany
  • wolne weekendy
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad.

zadania

  • rozładunek i załadunek towaru
  • bieżąca obsługa operacji magazynowych
  • kompletacja i pakowanie towaru zgodnie z zamówieniem klientów
  • kontrola ilościowa asortymentu
  • obsługiwanie urządzeń pakujących, etykietowanie produktów gotowych i oznaczanie według przyjętych zasad
  • utrzymanie czystości i porządku w magazynie
  • wykonywanie okresowych inwentaryzacji zapasów

responsibilities

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (będą dodatkowym atutem)
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku