magazynier in bydgoszcz

job type
praca tymczasowa

location
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
job category
magazyn
reference number
52608

Posiadasz doświadczenie i uprawnienia do pracy na wózkach widłowych? Szukasz pracy w znanej firmie, z wolnymi weekendami? Dobrze trafiłeś- mamy dla Ciebie pracę!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, świadczenia)
  • pracę w terminalu
  • stawka: 2600 brutto+ możliwość otrzymania premii
  • wolne weekendy
  • pracę na pełen etat
  • lokalizacja: Fordon (ogranicz swoje dojazdy!)
  • czas wolny też jest ważny- spędzaj go z naszym pakietem benefitów: karta sportowa, zniżki a także możliwość uzyskania dodatkowej opieki medycznej

zadania

  • rozładunek i załadunek towaru
  • kontrola wewnętrznej dokumentacji magazynowej
  • obsługa wózka widłowego z wymianą butli gazowej
  • kontrola stanów magazynowych
  • dbanie o porządek na magazynie

responsibilities

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenia w pracy na magazynie- minimum rok
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • odpowiedzialności i rzetelności

Oferta Cię zainteresowała? Nie zwlekaj! Aplikuj internetowo lub wyślij sms o treści MAGAZYN pod numer 603304002