magazynier in domasław

job type
praca tymczasowa

location
domasław, dolnośląskie
job category
magazyn
reference number
48871

Masz doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji i chcesz uzyskać uprawnienia na wózki widłowe? Szukasz atrakcyjnego wynagrodzenia i elastycznych godzin pracy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Do jednego z magazynów blisko Wrocławia poszukujemy 30 osób na stanowisko:

magazynier

oferujemy

  • wynagrodzenie: 3000 zł brutto wynagrodzenie zasadnicze + 2000 zł premia miesięczna
  • obiad za złotówkę
  • pracę zmianową dostosowaną do możliwości dojazdu
  • wolne weekendy
  • autobus podmiejski, który zatrzymuje się tuż obok magazynu
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat (pełne składki ZUS, płatne urlopy)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
  • stabilne i długotrwałe warunki współpracy
  • pakiet korzyści RandstadPlus: prywatną opiekę medyczną i kartę sportową w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów i do kina

zadania

  • kompletowanie zamówień
  • obsługa skanera
  • obsługa wózków platformowych niskiego składowania

responsibilities

  • doświadczenia w pracy na magazynie/produkcji
  • gotowości do uzyskania uprawnień na wózki widłowe
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym