magazynier in dywity

job type
praca stała

location
dywity, warmińsko-mazurskie
job category
magazyn
job type
praca stała
reference number
52698

Pracuj w firmie, która zapewni Ci atrakcyjne wynagrodzenie oraz doskonałe warunki pracy. Podejmij współpracę z firmą, która jest liderem w produkcji wyrobów ze stali.

Dla naszego Klienta z okolic Olsztyna poszukujemy pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie!
  • bogaty pakiet benefitów ( min. karta sportowa, prywatna opieka medyczna),
  • pracę w firmie dającej pracownikowi wiele możliwości rozwoju.

zadania

  • prowadzenie ewidencji dokumentów magazynowych,
  • obsługa wózków widłowych,

responsibilities

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • znajomość zagadnień gospodarki magazynowej,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • uprawnienia na wózki widłowe.

Zainteresowała Cie nasza oferta? Aplikuj już dziś!

Ilość miejsc ograniczona.