magazynier in gliwice

job type
praca stała

location
gliwice, śląskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
57795
phone
+48 691360148

Posiadasz uprawnienia UDT? Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy! Dla lidera produkcji opakowań poszukujemy osób na stanowisko pracownika magazynowego. Wyślij nam swoje CV!

oferujemy

  • stałe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie zasadnicze 3300 brutto
  • miesięczne premie indywidualne
  • pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowania)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • pracę od zaraz

zadania

  • załadunek i rozładunek towarów
  • obsługa programu magazynowego
  • rozmieszczanie palet na regałach
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji magazynowej

oczekujemy

  • min wykształcenia zawodowego
  • min 4 miesięcznego doświadczenia przy obsłudze wózka widłowego
  • uprawnień do obsługi wózków jezdniowych (UDT)
  • doświadczenia na wysokim składzie bądź chęci do nauki