magazynier in murowana goślina

job type
praca stała

location
murowana goślina, wielkopolskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
63789
phone
+48 667800951

Szukasz pracy w trybie zmianowym? A może interesują Cię oferty wyłącznie z transportem zorganizowanym? Poszukujemy pracowników fizycznych! Nie zwlekaj! Aplikuj już teraz!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki)
  • stabilną, długotrwałą współpracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie 3-zmianowym
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2600 zł brutto + 400 zł stałej premii
  • do 495 zł brutto kwartalnej premii absencyjnej
  • zorganizowany dojazd z miejscowości: Wągrowiec, Skoki, Rogoźno
  • zwrot za dojazd we własnym zakresie lub z innych miejscowości
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta po okresie próbnym
  • pakiet interesujących benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online i wiele innych

zadania

  • proste prace magazynowe
  • obsługa wózka widłowego
  • załadunki, rozładunki
  • dostarczanie towarów na produkcje
  • magazynowanie gotowych produktów

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy w trybie 3-zmianowym
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • uprawnień do obsługi wózka widłowego