magazynier in namysłów

job type
praca tymczasowa

location
namysłów, opolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
reference number
49771
phone
+48 505105141

Poszukujesz zatrudnienia?! Chcesz rozpocząć pracę na stanowisku magazyniera? A może posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Zaaplikuj już teraz!

Dołącz do grona pracowników firmy z branży elektroniki i rozpocznij pracę na stanowisku: magazynier!!!

oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie (podstawa + dodatki)
  • umowę o pracę tymczasową ( składki ZUS + płatny urlop + pozostałe świadczenia)
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • dofinansowanie kosztów dojazdu
  • pakiet benefitów pracowniczych ( prywatna opieka medyczna + karta sportowa + zniżki do sklepów)

zadania

  • załadunek i rozładunek towaru
  • dbanie o powierzone mienie znajdujące się w magazynie oraz zabezpieczenie go przed niszczeniem i kradzieżą;
  • terminowe przygotowanie materiałów zgodnie z zaleceniami produkcyjnymi i listami rozchodu wewnętrznego;
  • terminowe przyjęcia dostaw na magazynie wejściowym;
  • dbanie o zgodność stanów magazynowych;
  • bieżącą współpracę z innymi działami mającą na celu terminowe wydanie materiałów do zleceń produkcyjnych.

oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • uprawnień operatora wózków widłowych