magazynier in poznań

job type
praca tymczasowa

location
poznań, wielkopolskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57948

Szukasz stabilnej pracy , która zapewni Ci atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie?

Zgłoś się do nas już dziś! Mamy dla Ciebie idealna ofertę!

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Magazynier z uprawnieniami UDT

oferujemy

  • stabilną pracę w dużym zakładzie produkcyjnym
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku
  • pakiet benefitów RANDSTAD PLUS (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • rozładowanie, przyjmowanie i sprawdzanie ilościowo i jakościowo dostarczonego towaru od dostawców
  • ustawianie dostarczonego towary w odpowiednio nadanych przez system lokacjach
  • przygotowanie, wydawanie i dystrybucja materiałów wewnątrz zakładu zgodnie z zapotrzebowaniem działów współpracujących
  • dokonywanie załadunków i wydawanie przygotowanych towarów zgodnie ze zleceniem produkcyjnym
  • sprawdzanie stany magazynowego i uczestnictwo w inwenturach

oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi komputera
  • podstawowa wiedza z zakresu gospodarki magazynowej
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • znajomość zasad GMP, HACCP i 5S

Aplikuj już dziś. Zadzwoń do nas na numer 669 299 609.