magazynier in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
magazyn
reference number
51192

Chciałbyś zdobyć doświadczenie jako magazynier? A może już wcześniej pracowałeś na podobnym stanowisku i myślisz o nowej, atrakcyjnej pracy? Dołącz do zespołu renomowanej firmy z branży kurierskiej!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową ( odprowadzane składki ZUS, płatny urlop, zwolnienie lekarskie)
  • atrakcyjną stawkę godzinową 20 zł brutto/ godzina
  • wieczorno- nocne godziny pracy: od 02.00 do 08.00 ( dodatkowo dodatek za noc w godzinach 02.00- 06.00: ok 2,40 zł brutto za godzinę)
  • wolne weekendy
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, zniżki do kin restauracji
  • lokalizacja miejsca pracy- ul. Matuszewska

zadania

  • sortowanie paczek
  • załadunek i rozładunek paczek do kontenerów
  • rozładunek samochodów
  • skanowanie przesyłek

responsibilities

  • zaangażowania
  • realizacji powierzonych zadań
  • samodzielności
  • dokładności