magazynier/operator wózka widłowego in kozienice

job type
praca tymczasowa

location
kozienice, mazowieckie
job category
produkcja
reference number
52277

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok! Kozienice!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • przyjazną atmosferę
  • pomoc i wdrożenie w pierwszych dniach pracy
  • benefity (karta sportowa, opieka medyczna)

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • prace magazynowe
  • dbanie o porządek na magazynie

responsibilities

  • uprawnień na wózek widłowy
  • doświadczenia na stanowisku min. pół roku
  • dokładności

Anna Laban 501 310 762, 48 679 48 03