manager ds. sprzedaży in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
transport / spedycja / logistyka
job type
praca stała
reference number
52276

Szukasz pracy, w której Twoje umiejętności sprzedażowe, zaangażowanie oraz umiejętności zarządzania zespołem zostałyby dostatecznie docenione?Szukamy właśnie manager'a ds. sprzedaży w firmie transportowej, który jest blisko zespołu i inspiruje swoją postawą.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy

zadania

  • skuteczne zarządzanie oddziałem
  • rozwijanie sprzedaży
  • odpowiedni dobór i rozwój zasobów ludzkich
  • kierowanie oddziałem zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami operacyjnymi
  • osiąganie i realizację przydzielonych celów i zadań

responsibilities

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • umiejętności planowania oraz organizacji
  • umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność motywowania zespołu do osiągania założonych celów
  • elastyczności i otwartości na zmiany
  • posiadania prawa jazdy kat. B