manager serwisu in lublin

job type
praca stała

location
lublin, lubelskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57708
phone
+48 501 327 937

Masz doświadczenie w kierowaniu serwisem technicznym? Świetnie radzisz sobie z organizacją pracy własnej i swojego zespołu? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Zapraszamy! Dołącz do międzynarodowego zespołu!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia
  • przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • utrzymywanie relacji z klientami firmy dbając o jakość usług
  • kontrola terminowej realizacji procesów napraw
  • nadzór nad przeglądami technicznymi u klientów
  • utrzymywanie magazynu części zamiennych
  • kierowanie podległym zespołem serwisantów
  • motywowanie i szkolenie pracowników
  • współpraca z działami technicznymi
  • raportowanie wyników zespołu
  • podróże służbowe

oczekujemy

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku managera serwisu, mile widziane w firmie międzynarodowej
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ( drugi język - niemiecki - będzie dodatkowym atutem)
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • umiejętności organizowania pracy własnej i podległego zespołu
  • gotowości do podróży służbowych
  • kreatywności w działaniu
  • samodzielności