manager stacji obsługi pojazdów ciężkich in głogów

job type
praca stała

location
głogów, dolnośląskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57755
phone
+48 665304204

Jesteś kreatywnym mechanikiem samochodowym? Potrafisz zarządzać zespołem? Posiadasz ogólną znajomość zagadnień z obszaru motoryzacji? Zainteresowany? Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

Aplikuj już dziś lub wyślij sms o treści "MANAGER POJAZDY CIĘŻKIE" a skontaktujemy się z Tobą.

oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie w branży motoryzacyjnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjną podstawę wynagrodzenia adekwatną do kwalifikacji
  • szeroką możliwość decyzyjności odnośnie podległego zespołu

zadania

  • zarządzanie strategią napraw pojazdów ciężkich,
  • pozyskiwanie nowych zleceń i utrzymanie pozyskanych klientów
  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami
  • kontrola jakości i terminować napraw
  • zarządzanie podległym zespołem wykonawczym, sprzedażowym, zaopatrzeniowym
  • zarządzanie efektywnością, tworzeniem procedur, pozyskiwaniem nowych technologii serwisowych,
  • planowanie, kalkulowanie i rozliczanie robót serwisowych pojazdów ciężkich
  • opracowanie nowych produktów

oczekujemy

  • umiejętności planowania, kalkulowania i rozliczania robót serwisowych
  • umiejętności tworzenia i zarządzania zespołem
  • umiejętności budowania efektywnego zespołu
  • efektywnego zarządzania czasem
  • 2-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • znajomości problematyki napraw pojazdów i organizacji Stacji Obsługi Pojazdów