mechanik utrzymania ruchu in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
inne
job type
praca stała
reference number
52555

Szukasz pracy w łódzkiej strefie ekonomicznej ? Jesteś mechanikiem ? Chcesz zyskać stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Zapraszam !

Miejsce Pracy = Łódź Tymienieckiego

oferujemy

  • umowę o pracę zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • wynagrodzenie w przedziale 3500-4000 tys brutto + premia uznaniowa
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karty sportowe , dofinansowanie do posiłków)
  • zdrową atmosferę w pracy w zaangażowanym zespole

zadania

  • usuwanie awarii i usterek
  • kontrola i utrzymywanie urządzeń mechanicznych i maszyn w sprawności
  • kontrola stanu zabezpieczeń i wykrywanie zagrożeń

responsibilities

  • wykształcenie minimum średnie techniczne /zawodowe ( mile widziana specjalność mechanik maszyn , ślusarz remontowy )
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość mechaniki ogólnej , pneumatyki , hydrauliki siłowej oraz podstaw automatyki i elektryki
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmiany - 4 brygady
  • mile widziane uprawnienia SEP, wózki widłowe