mistrz produkcji- harmonogramista produkcji in cieszyn

job type
praca stała

location
cieszyn, śląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
50411

Zastanawiałeś się kiedyś , jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że wyślesz nam swoje CV- jesteśmy tuż obok

Miejsce Pracy: Cieszyn

oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • szeroki pakiet socjalny i benefitów (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii
  • możliwość rozwoju, szkoleń
  • nowoczesne zaplecze techniczne

zadania

•  zarządzanie zespołem pracowników

•  nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego, zabezpieczenie ciągłości pracy wydziału

•   nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych

•   nadzorowanie pracy urządzeń, ciągów technologicznych

•   rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

•   proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym

•   kontrolowanie zgodności prowadzenia procesów produkcyjnych z dokumentacją techniczną

•  dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy

•  rozłożenie w czasie przydziału zasobów do zleceń produkcyjnych

•  podział zleceń na partie produkcyjne,

•  określenie terminów rozpoczęcia i zakończenia realizacji partii produkcyjnych na poszczególnych maszynach.

responsibilities

•      Wykształcenie wyższe techniczne

•      Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

•      Dobra znajomość języka angielskiego

•      Dobra znajomość MS Office, mile widziana znajomość programu SAP

•      Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej

•      Umiejętność zarządzania zespołem

•      Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników

•      Umiejętność podejmowania decyzji i analitycznego myślenia