mistrz produkcji in stargard

job type
praca stała

location
stargard, zachodniopomorskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52689

Masz doświadczenie w zarządzaniu produkcją? Możesz pochwalić się sukcesami w zakresie optymalizacji procesów? Znasz język angielski? Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy.

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, bony na święta)

zadania

  • kierowanie pracą podległego działu
  • zarządzanie zespołem
  • przygotowywanie budżetu działu oraz nadzór nad jego realizacją
  • nadzór nad BHP na podległym obszarze
  • ciągły rozwój systemów pracy
  • aktualizacja planów prewencyjnych

responsibilities

  • wykształcenia technicznego (inżynieria procesowa, inżynieria chemiczna - mile widziana)
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • znajomości narzędzi jakościowych, Lean Manufacturing, 5 s
  • umiejętności zarządzania podległym zespołem
  • umiejętnościpracy pod presją czasu
  • znajomości pakietu Ms Office