młodsza/młodszy księgowa/y in piaseczno

job type
praca tymczasowa

location
piaseczno, mazowieckie
job category
administracja biurowa
reference number
52072

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie która jest znana w wielu krajach na świecie? Jeśli posiadasz pierwsze doświadczenie w księgowości, oraz jesteś zainteresowany pracą w dziale finansowym i chcesz rozwijać swoje umiejętności , koniecznie zaaplikuj na to ogłoszenie.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • praca w pełny wymiarze etatu (w ramach godzin 08:00-16:00/09:00-17:00 pon- pt)
  • poznanie specyfiki pracy w dziale księgowości

zadania

  • weryfikacja i księgowanie w Oracle rozliczeń podróży służbowych krajowych i zagranicznych,
  • weryfikacja i księgowanie w Oracle rozliczeń wydatków służbowych pracowników, w tym faktur zakupu dotyczących tych wydatków.
  • rozliczanie kont dotyczących rozrachunków z pracownikami

responsibilities

  • wykształcenia min średniego
  • dobrej znajomości Microsoft Office
  • podstawowa znajomość zasad księgowości
  • umiejętność logicznego myślenia
  • dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu