młodsza/y księgowa/y in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
51910

Masz już pierwsze doświadczenie w księgowości i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku? Komunikujesz się w języku angielskim? Chcesz pracować w dużej rozpoznawalnej firmie? Jeżeli odpowiedzi na powyższe pytania brzmią "TAK" to zachęcam do aplikowania!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny, umowa na czas nieokreślony)
  • praca w międzynarodowym środowisku w rozpoznawalnej firmie
  • rozbudowany pakiet benefitów
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • wystawianie faktur sprzedaży
  • przygotowywanie raportów dla przełożonego
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytu
  • wprowadzanie kontraktów z kontrahentami do systemu

responsibilities

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • mile widziana znajomość SAP