młodszy inżynier wsparcia sprzedaży in kotlarnia

job type
praca stała

location
kotlarnia, opolskie
job category
obsługa klienta
job type
praca stała
reference number
52090

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Dobrze poruszasz się w technicznym środowisku i potrafisz tworzyć projekty? Nie czekaj, aplikuj już teraz!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z klientem w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w kreatywnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie bogatego doświadczenia
  • benefity (ZFŚS, indywidualny pakiet medyczny, wczasy pod gruszą)

zadania

  • wsparcie zespołu sprzedażowego
  • obsługa klientów pod kątem technicznym
  • przyjmowanie zamówień od klientów
  • opracowywanie projektów technicznych w programie AutoCAD
  • współpraca z działem sprzedaży i wsparcia technicznego
  • monitorowanie realizacji zamówień na produkcji

responsibilities

  • wykształcenia wyższego technicznego (mile widziani absolwenci budownictwa)
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość systemu operacyjnego MS Windows i pakietu Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość systemu SAP R/3 lub innych systemów ERP