młodszy monter/ monterka. in smolice

job type
praca stała

location
smolice, łódzkie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
57702
phone
+48 501327839

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  •   zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  •   dodatek do każdej godziny nocnej oraz premie miesięczną
  •   możliwość pracy w nadgodzinach (50% dodatku w ciągu dnia, 100% w dni wolne)
  •   dofinansowanie do posiłków - kantyna czynna 24h
  •   bezpłatny parking pod zakładem
  • szeroki pakiet benefitów
  •   darmowy transport z okolicznych miejscowości:

     Łódź(wszystkie dzielnice), Zgierz, Ozorków, Bratoszewice, Łowicz, Głowno , Łęczyca,

     Koluszek, Brzezin, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki

  •   do 600 zł za polecenie nam znajomego

zadania

• Montaż podzespołów i kabli światłowodowych

• Praca siedząca przy stołach montażowych

• Pierwszy tydzień pod opieką trenera Corning

• Obsługa komputera (logowanie do systemu)

oczekujemy

• Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

• Doświadczenie w firmie produkcyjnej

• Podstawowa obsługa komputera

• Mile widziane doświadczenie związane z kontrolą jakości