młodszy operator maszyn in radom

job type
praca stała

location
radom, mazowieckie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52499

 Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Poszukujemy 10 osób na stanowisko młodszego operatora, możesz rozpocząć swoja karierę i możliwość rozwoju z nami nie czekaj prześlij CV.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • premie
  • wolne weekendy
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość przejścia bezpośrednio na umowę stałą z zakładem po okresie próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowe benefity:

  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • karta z nielimitowanymi wejściami na obiekty sportowe i rekreacyjne

zadania

  • prace produkcyjne
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola jakości gotowych elementów
  • odbieranie gotowego produktu z maszyny

responsibilities

  • ZAANGAŻOWANIA I CHĘCI DO PRACY
  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym do poniedziałku do piątku
  • wykształcenia min. zawodowego
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • predyspozycji do wykonywania pracy fizycznej