młodszy planista produkcji in piła

job type
praca stała

location
piła, wielkopolskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51011

Poszukujesz stabilnego miejsca zatrudnienia? Wyślij swoje CV!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie
  • pracę na jedną zmianę
  • dodatkowe świadczenia zakładowe

zadania

  • krótko i średniookresowe planowanie produkcji oraz dystrybucji
  • planowanie i monitorowanie mocy produkcyjnych
  • monitorowanie wykonania planu produkcyjnego
  • krótko i średniookresowe planowanie zaopatrzenia
  • koordynacja i kontrola procesu pozyskiwania komponentów; dzienny kontakt z dostawcami
  • monitorowanie i kontrolowanie problemów organizacyjnych związanych z przepływem komponentów
  • monitorowanie i kontrola podstawowych parametrów logistycznych
  • optymalizacja stanów magazynowych

responsibilities

  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętności obsługi komputera: dobra znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • kreatywności, inicjatywy oraz otwartości na zmiany;
  • umiejętności pracy w grupie