młodszy specjalista ds. finansów in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
finanse / ekonomia
reference number
52557

Posiadasz pierwsze doświadczenia w pracy w dziale finansowym? A może skończyłeś studia ekonomiczne i chciałbyś rozpocząć swoją karierę w dziale finansowym? Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku gdzie inwestuje się w rozwój pracowników oraz w nowoczesne technologie? Zaaplikuj do nas!

oferujemy

  • pracę w wiodącej firmie w branży tytoniowej
  • poznanie środowiska działu finansów działającego w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy, Środkowego Wschodu i części Afryki
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, zniżki na bilety do kina itp.)

zadania

  • codzienne wsparcie zespołu finansów w obszarze księgowości
  • wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego
  • sortowanie i skanowanie przychodzących dokumentów
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów
  • utrzymanie i aktualizacja ewidencji księgowych
  • tworzenie raportów
  • współpraca z innymi działami firmy

responsibilities

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2 )
  • wykształcenia wyższego (najlepiej finanse i rachunkowość lub ekonomia)
  • podstawowej wiedzy z zakresu ekonomii
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • posiadania umiejętności analitycznych
  • dokładności w pracy z dokumentacją i danymi
  • organizacji pracy własnej i umiejętność szybkiego uczenia się
  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy
  • komunikatywności i przyjaznego usposobienia
  • znajomość obsługi programu SAP lub innego systemu ERP będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin