młodszy specjalista ds. hr in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
human resources / zasoby ludzkie
reference number
50848

Skończyłeś studia, znasz język angielski i szukasz swojej pierwszej poważnej pracy? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy, a do tego dobre pieniądze na samodzielny start.

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale HR
  • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
  • międzynarodowe środowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • wynagrodzenie ok. 3500 brutto

zadania

  • wsparcie zespołu w bieżących pracach administracyjnych
  • administrowanie dokumentacją kadrową, nadzór nad jej poprawnością, gromadzenie danych
  • przygotowywanie dokumentacji
  • udział w projektach z obszaru HR mających na celu rozwój organizacji
  • przygotowywanie prostych raportów i zestawień danych szkoleniowych
  • odpowiadanie na zapytania pracowników
  • rozwiązywanie problemów pracowników w obszarze HR na podstawie ich zapytań

responsibilities

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny - Twoja codzienna praca będzie się odbywała w języku angielskim)
  • szybkiego przyswajania i przetwarzania informacji
  • dokładności w pracy z dokumentacją i danymi
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • otwartości na nowe wyzwania
  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy