młodszy specjalista ds. zamówień in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
administracja biurowa
reference number
52471

Skończyłeś studia i chciałbyś rozpocząć swoją karierę w międzynarodowym środowisku gdzie inwestuje się w rozwój pracowników oraz w nowoczesne technologie? Zaaplikuj do nas!

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowym
  • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
  • międzynarodowe środowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • wynagrodzenie ok. 3500 brutto

zadania

  • tworzenie zamówień w systemie SAP
  • kontrola nad przepływem zamówień
  • odpowiadanie na zapytania dotyczące zamówień
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami (np. opóźnienia w płatnościach)
  • ścisła współpraca z działem zakupów

responsibilities

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2 w mowie i piśmie)
  • wykształcenia wyższego (Ekonomia, Administracja)
  • bardzo dobrej znajomości obsługi programu SAP i MS Excel
  • odpowiedzialności, nastawienia na realizację określonych celów
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin ( od poniedziałku do piątku )