młodszy specjalista z językiem francuskim ds. funduszy kapitałowych in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Finanse, Ekonomia
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
56754
phone
+48 667 100 782

Język francuski i angielski to Twoja pasja? Nie boisz się wyzwań i chciałbyś/chciałabyś rozwinąć swoje skrzydła w finansach i bankowości? Jedna z międzynarodowych instytucji finansowych czeka właśnie na Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • kartę lunchową
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • pracę w międzynarodowym środowisku w czołowej instytucji finansowej

zadania

  • prowadzenie dokumentacji funduszy kapitałowych
  • przygotowywanie raportów
  • współpraca z kontrahentami
  • sprawdzanie i kontrolowanie rozbieżności
  • komunikacja z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami
  • aktywny udział w rozwoju departamentu
  • wsparcie integracji nowych działań operacyjnych
  • bycie główną osobą kontaktową dla klientów

oczekujemy

  • znajomości języka francuskiego i angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. B2/C1)
  • chęci do rozwoju w obszarze bankowości i finansów
  • skrupulatności i dokładności
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w finansach, księgowości, bankowości lub obsłudze klienta z językiem francuskim i angielskim