mobilny inżynier serwisu in gdańsk

job type
praca stała

location
gdańsk, pomorskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52343

masz doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami przemysłowymi, a ich serwisowanie nie ma przed tobą tajemnic? aplikuj i stań się częścią rozpoznawalnej marki

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny dla Ciebie i Twoich bliskich, kartę Multisport
  • uznaniowe premie kwartalne
  • auto służbowe - również do użytku prywatnego
  • szkolenia, także zagraniczne
  • dużą samodzielność
  • pracę w wiodącej w swojej branży firmie

zadania

  • instalacja i naprawa maszyn laserowych
  • doradzanie klientom
  • przeprowadzanie szkoleń u klientów

responsibilities

  • doświadczenia jako serwisant maszyn lub operator maszyn
  • uprawnień SEP do 1 kV
  • prawa jazdy kat. B
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • chęci zdobywania wiedzy i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • gotowości do pracy mobilnej na terenie woj. pomorskiego, początkowo również na terenie całej Polski