mobilny serwisant - hulajnogi miejskie in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57506
phone
+48 667301907

Widziałeś kiedyś hulajnogi elektryczne na chodniku i zastanawiałeś się po co one tam stoją? Nie lubisz pracować za biurkiem i wolisz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie !

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową na dłuższy okres,
  • pracę na świeżym powietrzu od poniedziałku do piątku w godzinach 9 -17 oraz w niektóre weekendy,
  • rower lub skuter niezbędny do pracy,
  • stawka 18 PLN brutto/h,
  • możliwość podjęcia pracy na stałe.

zadania

  • kontrola floty hulajnóg na terenie Warszawy przy pomocy służbowej aplikacji z GPS,
  • relokacja hulajnóg w inne lokalizacje na terenie Warszawy, przy pomocy roweru lub skutera,
  • wykonywanie drobnych napraw hulajnóg,
  • sprawdzanie stanu zastanego pojazdu.

oczekujemy

  • chęci do pracy na świeżym powietrzu,
  • gotowość do pracy w dwa weekendy w miesiącu,
  • prawo jazdy na skuter - mile widziane,
  • posiadanie smartfona, w celu korzystania z darmowej aplikacji służbowej.