monter maszyn przemysłowych in bytom

job type
praca stała

location
bytom, śląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52450

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w stabilnej firmie, która inwestuje w ludzi i pozwala zdobyć cenne doświadczenie w branży technicznej, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Masz więcej pytań? Nie czekaj, zadzwoń 501 331 571

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Możliwe wyjazdy delegacyjne
  • Pensja do 3000 netto

zadania

  • Przeglądy serwisowe maszyn i urządzeń
  • Montaż, instalacja, uruchomienie maszyn i urządzeń przemysłowych zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną
  • Wykonanie i naprawa części maszyn zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną

responsibilities

  • Dyspozycyjności
  • Podstawowej umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • Chęci do pracy oraz zdobywania doświadczenia
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Prawo jazdy kategorii B