monter in bieruń

job type
praca tymczasowa

location
bieruń, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57838
phone
+48 098

Chcesz się rozwijać zawodowo, a może stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy?

Już dzisiaj zrób coś dla siebie- obierz właściwy kierunek i zadbaj o stabilną przyszłość!

Mamy dla Ciebie ofertę pracy w pobliżu Tych, z możliwością dojazdu komunikacją miejską!

Nie wahaj się i aplikuj już teraz! !

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 - zmianowym (5:45 - 13:45 oraz 13:45 - 21:45)
  • możliwe nadgodziny w soboty
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjną stawkę godzinową 16 zł brutto za godzinę pracy + 300 zł brutto premii
  • pakiet Benefitów Randstad+ (prywatną opiekę medyczną Medicover, zniżki na zakupy on-line oraz do restauracji i kin, kartę sportową OK System)
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego
  • możliwość korzystania z dofinansowanej stołówki na terenie zakładu

zadania

  • montaż elementów foteli samochodowych (składanie, instalowanie pasów itd.)
  • kontrola jakości produktu

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia stałej pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji