monter/ka in tczew

job type
praca tymczasowa

location
tczew, pomorskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
61903
phone
+48 693074693

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Poszukujesz pracy na jedną zmianę? Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w godz. 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, nadgodziny i dodatki nocne
  • pakiet RandstadPlus - opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online
  • miłą atmosferę pracy z polityką poszanowania Pracownika

zadania

  • montaż kabli i gniazd
  • pakowanie

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji (warunek konieczny)
  • bardzo dobrego wzroku
  • zdolności manualnych
  • wysokiej motywacji do pracy
  • zatrudniamy zarówno panie, jak i panów