monter/ka in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
58010
phone
+48 697 102 367

Rozwiń swoją karierę podejmując współpracę z pionierem przemysłowych technologii, który postrzegany jest jako jeden z najatrakcyjniejszych pracodawców w 2019 roku!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •  możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pracę z technologiami szeroko stosowanymi w przemyśle
  • system szkoleń oraz niezbędne narzędzia pracy
  • system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do posiłków

zadania

  • montaż szaf sterowniczych
  • montaż automatyki

oczekujemy

  • wykształcenia min. średnie (technik elektryk)
  • 3 lata doświadczenia w montażu elektrycznym
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub/i niemieckiego
  • znajomości czytania schematów elektrycznych (EPLAN)
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV E

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.