ms sql administrator in poznań

job type
praca stała

location
poznań, wielkopolskie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
57873
phone
+48 695 951 779

Znasz język angielski? Chcesz zdobywać doświadczenie w nowo otwartym service desk'u w Poznaniu, w znanej międzynarodowej firmie? Mamy dla Ciebie ofertę!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia w nowo otwieranym service desk'u
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • bogaty pakiet benefitów
  • dodatkowo 1 dzień urlopu

zadania

  • administrowanie, projektowanie i wdrażanie środowiska MS SQL (2008 R2, 2012, 2014 and 2016)
  • odpowiedzialność za przyjmowanie i realizację zadań i czynności w ramach cyklu życia technologii, a także za konsultację z klientem
  • tworzenie złożonych koncepcji w środowiskach korporacyjnych
  • dystrybucja oprogramowania na kliencie Windowsowym oraz zarządzanie poprawkami
  • wdrożenie testów systemowych / testów zgodności / tworzenie scenariuszy testowych
  • wsparcie techniczne

oczekujemy

  • znajomości technologii Microsoft SQL Server (2008 R2, 2012, 2014 and 2016)
  • min. 2-letniego doświadczenia w administracji baz danych MS SQL
  • umiejętności instalacji i konfiguracji środowiska MS SQL w trybie standalone, cluster czy always-on
  • znajomości zagadnień wydajności, skalowalności, backupu, replikacji oraz disaster recovery
  • umiejętności zarządzania uprawnieniami i kontrolą dostępu baz danych
  • bardzo dobrej języka angielskiego