napełniacz gazów sprężonych in dąbrowa górnicza

job type
praca stała

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57113
phone
+48 667 966 887

Szukasz pracy blisko domu? w pracy liczy się na ciebie stabilizacja i możliwość rozwoju zawodowego? Pracuj dla światowego lidera w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Czekamy na Twoją aplikację! Liczba wakatów ograniczona.

oferujemy

  • kodeksową umowę o pracę
  • stała podstawa + do 10% premii kwartalnej oraz 5% dodatku zmianowego
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym (6-14, 14-22)
  • wolne weekendy
  • dodatkowy jeden dzień płatnego urlopu
  • przyuczenie do procesu napełniania butli

zadania

  • przeprowadzanie czynności związanych z napełnianiem butli zgodnie z instrukcją
  • kontrola parametrów
  • obsługa wózka widłowego
  • transport wewnętrzny butli - załadunek/rozładunek
  • selekcja butli według zamówień klienta
  • wypełnianie rejestru zadań i dokumentacji administracyjnej

oczekujemy

  • uprawień do jazdy wózkiem widłowym (UDT)
  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
  • podstawowej znajomości komputera