nastawiacz maszyn in piła

job type
praca tymczasowa

location
piła, wielkopolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
57886
phone
+48 Sieja 512 974 066

Szukasz pracy, w której możesz się rozwijać? Posiadasz wykształcenie techniczne, a obsługa maszyn produkcyjnych nie stanowi dla Ciebie problemu? Już dziś dołącz na stałe do zespołu firmy będącej liderem na rynku produktów oświetleniowych!

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

zadania

  • nastawianie i obsługa maszyn produkcyjnych,
  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją technologiczną,
  • realizacja planu produkcji i harmonogramu zadań,
  • niezwłoczne usuwanie niezgodności,
  • efektywne wykorzystanie materiałów do produkcji,
  • rozliczenia zużycia materiału,
  • utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego i czystości maszyn.

oczekujemy

  • dyspozycyjności (praca w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym),
  • doświadczenia w pracy przy liniach produkcyjnych/obsłudze maszyn,
  • wykształcenia technicznego/mechanicznego,
  • zaangażowania w powierzane obowiązki.