network engineer in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
61017
phone
+48 +48501327680

Posiadasz doświadczenie w w konfiguracji urządzeń sieciowych, znasz technologie lan/wan?

Komunikacja w języku angielskim to dla Ciebie codzienność?

Chcesz podjąć pracę w międzynarodowej organizacji?

Ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • przyjazną atmosferę pracy
  • miejsce pracy w centrum Katowic (z parkingiem)
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych oraz dostęp do najnowszych technologii
  • pakiet świadczeń między innymi: opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, dofinansowanie do posiłków, etc.

zadania

  • monitorowanie infrastruktury IT znajdującej się u klienta (zdalnie z siedziby firmy)
  • udzielanie wsparcia technicznego klientom w języku angielskim w zakresie konfiguracji i rozwiązywania problemów urządzeń sieciowych Cisco i wirtualizacji VMware
  • poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie posiadanych umiejętności specjalistycznych
  • możliwe uczestniczenie we wdrożeniach i uruchomieniach zakontraktowanych instalacji

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: informatyka)
  • znajomości technologii sieciowych Lan/Wan
  • ·doświadczenia z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco
  • ukończonego szkolenia przygotowujące do egzaminu CCNA
  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego - codzienna komunikacja
  • umiejętności efektywnej pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • umiejętności właściwego ustalania priorytetów
  • zdolności komunikacji ze wszystkimi szczeblami managmentu
  • mile widziane certyfikaty Cisco CCNA, CCNP