odkryj swoją nową pasję w branży hr- praktykant w dziale rekrutacji in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
57986
phone
+48 605307704

U nas rekrutacja nie kończy się na CV, lecz zaczyna. Traktujemy je jako punkt wyjścia do tego, by poznać się lepiej. Odkryj swoją nową pasję w branży HR.

Szukamy zaangażowanych i sumiennych osób, które szybko się uczą i chcą zobaczyć od wewnątrz jak wygląda praca w tym obszarze!

oferujemy

  • dogodną lokalizację biura
  • zdobycie doświadczenia w zakresie technik pozyskiwania kandydatów i prowadzenia procesów rekrutacyjnych dla prestiżowych Klientów
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • udział w profesjonalnych szkoleniach
  • świeża kawa bez limitu :)
  • wsparcie specjalistów

zadania

  • obsługa kandydatów i weryfikacja CV
  • telefoniczny i bezpośredni kontakt z kandydatami
  • współudział w spotkaniach rekrutacyjnych
  • aktualizacja firmowej bazy danych
  • bieżące wsparcie konsultantów

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (również w trakcie studiów)
  • chęci do odbycia bezpłatnych praktyk w dziale HR
  • doskonałych zdolności interpersonalnych
  • elastyczności i dynamizmu w działaniu