operator cnc in nowogród bobrzański

job type
praca stała

location
nowogród bobrzański, lubuskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52603

job description

oferujemy

  • niezbędne narzędzia do pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach
  • umowę o pracę

zadania

  • odpowiedzialność za prowadzenie produkcji
  • wykonywanie produkcji zgodnie z ustaloną metodą oraz stosowanie współczynników wydajności
  • utrzymywanie przestrzeni roboczej, narzędzi pracy oraz maszyn w należytym porządku
  • czyszczenie i przeprowadzanie podstawowych czynności konserwacyjnych obsługiwanych maszyn
  • utrzymywanie jakości wytwarzanych produktów zgodnie z parametrami ustalonymi przez oddział jakości (autocontrol)
  • wykrywanie niedociągnięć w jakości surowców lub częściowo wyprodukowanych produktów, które będą wykorzystywane w dalszym procesie produkcji

responsibilities

  • wykształcenie podstawowe
  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • ukończony kurs obsługi maszyn CNC
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w grupie

Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!!! Wyślij CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub wyślij sms o treści "CNC" 501 331 880 ODDZWONIMY!!