operator lasera - operator obrabiarki cnc in sosnowiec

job type
praca stała

location
sosnowiec, śląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51310

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Masz doświadczenie w obsłudze wycinarki laserowej?

Pracuj z nami!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym

zadania

  • obsługa i kontrola pracy wycinarki laserowej
  • kontrola wykonywanych detali
  • prace okołoprodukcyjne

responsibilities

  • doświadczenia w pracy w produkcji – minimum 2 lata
  • umiejętności samodzielnej obsługi oraz doświadczenia w pracy z wycinarką laserową – minimum 2 lata
  • znajomości obsługi komputera oraz umiejętności czytania rysunku technicznego
  • gotowości do pracy zmianowej
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0” bezprzewodowo
  • doświadczenie w pracy z prasą krawędziową lub inną maszyną typu CNC będzie dodatkowym atutem