operator linii produkcyjnej in nowy dwór mazowiecki

job type
praca stała

location
nowy dwór mazowiecki, mazowieckie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57840
phone
+48 697894189

Zastanawiasz się jak wygląda praca w jednej z najbardziej liczących się na rynku piekarni? Chcesz poznać proces produkcji pieczywa, które na co dzień kupujesz? Dołącz do zespołu Naszego klienta!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczna
  • dodatek za pracę w porze nocnej
  • pakiet benefitów: opieka medyczna Medicover, karta Multisport, wczasy po gruszą, paczki świąteczne dla dzieci
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta!
  • płatne urlopy i ubezpieczenia zdrowotne
  • transport do miejsca pracy w atrakcyjnej cenie
  •  pracę w systemie równoważnym po 12h (6-18; 18-6)

zadania

  • bieżąca obsługa maszyn produkcyjnych
  • zapewnienie właściwej pracy linii produkcyjnej
  • przestrzeganie receptur
  • kontrola procesu wypieku pieczywa
  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości i porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętności czytania instrukcji
  • sumienności i rzetelności w wykonywaniu codziennej pracy
  • książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych