operator maszyn cnc in siemianowice śląskie

job type
praca tymczasowa

location
siemianowice śląskie, śląskie
job category
produkcja
reference number
47442

job description

Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie?

Masz doświadczenie w pracy na maszynach CNC i chcesz rozwinąć swoje umiejętności?

Pracuj z nami!

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy i usługi)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (możliwość długotrwałej współpracy, opłacone składki)

zadania

  • praca na maszynach CNC (frezarki lub tokarki)
  • dbałość o wykonywane elementy
  • dbałość o stanowisko pracy

responsibilities

  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości narządzi pomiarowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn CNC