operator maszyn - monter in złotoryja

job type
praca stała

location
złotoryja, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57569
phone
+48 665304204

Marzysz o pracy u lidera w branży wytwarzania pojemników transportowych? Chcesz otrzymać pracę w rozwijającej się firmie, która stawia na rozwój swoich pracowników? A może nudzi Cię obecna praca i poszukujesz zmian? Tak? To dobrze się składa, mamy idealną ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • premię NAWET do 1000 złotych
  • gwarancję wszechstronnych szkoleń
  • możliwość rozwoju osobistego
  • konkurencyjne wynagrodzenie

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie pracy w oparciu o obowiązującą dokumentację
  • obsługa narzędzi pomiarowych właściwych dla stanowiska, produktu i operacji
  • kontrola wizualna oraz sprawdzenie zgodności wymiarów złożenia elementów

oczekujemy

  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami
  • rzetelności i samodzielności w wykonywanej pracy
  • zdolności manualnych