operator maszyn in andrychów

job type
praca stała

location
andrychów, małopolskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52655

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet szkoleń, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u klienta (wszystkie świadczenia)
  • wynagrodzenie 15 zł brutto na godzinę
  • premia uznaniowa wypłacana miesięczne do 1300zł brutto
  • bogaty system szkoleń ( nie musisz mieć doświadczenia)
  • zapewniamy kursy specjalistyczne (operator wózków widłowych, spawacza, suwnice)
  • dofinansowanie do posiłków

zadania

  • proste prace montażowe
  • pomoc w pracach produkcyjnych
  • prosta obsługa maszyn

responsibilities

  • chęć do pracy i rozwoju