operator maszyn in bydgoszcz

job type
praca stała

location
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
50768

Szukasz stałej pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Potrafisz czytać rysunek techniczny? Zdaje się, że mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • świetną lokalizację w centrum miasta, blisko Dworca PKP
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji - nawet 4100zł brutto!
  • możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • fundusz socjalny (paczki dla dzieci, talony na święta, wczasy „pod gruszą”)
  • pakiet ubezpieczeń
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • bufet zakładowy

zadania

  • obsługa bieżąca maszyn
  • ocena wizualna jakości produkowanych detali
  • pakowanie detali
  • czyszczenie maszyn po procesie produkcyjnym

responsibilities

  • wykształcenie min. zawodowe
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi maszyn
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność wykonywania pomiarów
  • umiejętność pracy w zespole