operator maszyn in gdynia

job type
praca tymczasowa

location
gdynia, pomorskie
job category
produkcja
reference number
52473

Szukasz pracy w Gdyni? Masz doświadczenie na produkcji i chcesz się rozwijać jako pomocnik operatora? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś TAK - to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy do zaraz - zmotywowanych, pracowitych, mających doświadczenie w pracy przy produkcji.

Kim jest nasz klient? To producent taśm i folii transferowych.

oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w systemie dwu zmianowym 06:00 - 14:00 oraz 14:00 - 20:00,
  • możliwość wyrobienia nadgodzin,
  • miłą atmosferę pracy.

zadania

  • praca na produkcji,
  • operowanie maszynami produkcyjnymi,
  • pomoc operatorowi maszyn.

responsibilities

  • chęć i zapał do pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.