operator maszyn in gliwice

job type
praca tymczasowa
salary
PLN 2,800 miesięcznie

location
gliwice, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
salary
experience
12-24 miesiące
reference number
56513
phone
+48 697170383

Szukasz pracy w Gliwicach? Mamy dla Ciebie ofertę pracy w firmie zajmującej się produkcją metali nieżelaznych.

Poszukujemy osób chętnych do nauki i zmotywowanych do pracy stałej.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z przejściem pod firmę po koło trzech miesiącach
  • możliwość nabycia uprawnień na wózek widłowy i suwnicę
  • zdobycie nowego doświadczenia
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta OK System, Medicover) przez Randstad oraz po przejściu pod firmę kartę Multisport oraz bony sodexo, premie uznaniowe i nagrody pracownicze

zadania

  • obsługa maszyn takich jak walcarka, giętarka, gilotyna
  • cięcie elementów metalowych za pomocą specjalnych nożyc
  • dla osób z uprawnieniami obsługa wózka widłowego oraz suwnicy
  • nauka na wszystkich maszynach
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • chęci do nauki oraz pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany od poniedziałku do piątku
  • mile widziane uprawnienia na wózek lub suwnicę